Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na Berovsko Ezero Linako

50 000 ЕУР

Се продава од: Dragica 20 мај 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Берово
Prodavame kukja na Berovsko Ezero na 500 m od glavniot pat do ezeroto
Prostor za ziveenje so 5 prostorii vkupno od 80m2 i druga pomosna zgrada so kujna banja i spalna i dneven prostor
Dragica
078431229
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации