Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvorno mesto

30 000 ЕУР

Се продава од: Uzejme 26 фев. 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Берово
Se prodava kuka so povrsina 111 m2 i dvorno mesto 181 m2. Za poveke informacii na tel 071 564 717
Leaflet
Кон почеток