Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Berovo

55 000 ЕУР

Се продава од: Бранко 06 јан. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Берово
Куќата е 200 М2 на два спрата плус можност за доградба на соби со поткровје. Има парно на дрва, и голема дворна површина . Убава местоположба , со зеленило на околу и природа, и мирна околина . Цената не е фиксна може да се преговара .
Бранко
077863386
Leaflet
Кон почеток