Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kukja vikendica куќа викендица

19 500 ЕУР

Се продава од: Zoki 02 септ. 19:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Берово
Куќа / викендица 120м2 со дворно место 2000м2 . На главниот пат Смојмирово - Пехчево .

Куќата има канализација , водовод и сопствен бунар за вода.

Цена 19.500€

Контакт

Зоки - 071 304 671

Зоки - 071 304 671

Зоки - 071 304 671
Leaflet
Кон почеток