Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Semejna kuka vo Berovo

0 ЕУР

Се продава од: Vlatko Terziski 31 авг. 14:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Број на спратови
Греење
Локација
Берово
KUKATA SE NAOGA VO NAJUBAVATA I NAJMIRNA NASELBA POKRAJ R.BREGALNICA.IZGRADENA E 1980god. A DORABOTENA VO 98 god.SO NOVI KUPATILA,HRASTOV PARKET I DOGRADENO POTKROVJE.IMA PRIZEMJE 120 m2 SO GARAZA,PODRUMSKA SOBA,DNEVNA SO TRPEZARIJA,KUJNA,1 SPALNA I KUPATILO.PRV SPRAT 140 m2 so 3 SPALNI,GOLEMA DNEVNA SO TERASA I VGRADEN KAMIN,TRPEZARIJA, KUJNA I 2 KUPATILA I POTKROVJE SO 2 SPALNI,POMALO SALONCE KUJNA,KUPATILO I + 2 TAVANSKI SOBI.SITE SPRATOVI SE SO POSEBNI VLEZOVI PA POSTOI MOZNOST DA SE PRENAMENI ZA TURISTICKI I DRUGI CELI.KUKATA E MNOGU KRATOK PERIOD KORISTENA, NE AMORTIZIRANA.
TEL.za kontakt; 070/248909 I 070/950320

Берово Општина: Берово

Vlatko Terziski
 
070248909
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации