Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODRZANA KUKA 14+42+50+270M2 DVOR VSELIVA

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 06 мар. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Se izdava luksuzen dupleks so tri spalni sobi i dva parkinzi 700 ЕУР
OU Stiv Naumov parcela 283m2 so stara kuka 62m2 i markica 31 500 ЕУР
OFICERSKI KUKJA PRIZEMJE 160M2 I DVA KATA PO 50M2 85 000 ЕУР
K2115 KAJ MUZICKO KUKA 2 KATA 150m2 SO DVOR 100m2 55 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Битола
ОДРЖАНА КУЌА, ДЕЛУМНО СО ПЛОЧА, ДВА ВЛЕЗА, ДВЕ СОБИ, КУПАТИЛО, ОСТАВА И САЛОН НА ПРИЗЕМЈЕ СО 42 М2 ПОВРШИНА И ДВЕ СОБИ И ГОЛЕМ САЛОН ГОРЕ, СО 50 М2 ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА, ПОДРУМ ОД 14 М2. ТЕРАСА И БАЛКОН, ГОЛЕМ УРЕДЕН ДВОР, СО ДВА ВЛЕЗА, ГАРАЖА И ПОМОШЕН НОВ ОБЈЕКТ ОД 20м2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА,
СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
047 222 940
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
ЦРН МОСТ, КУЌА,  ДЕЛУМНО РЕНОВИРАНА 104М2+58+28+ДВОР 43 000 ЕУР
Najstrog centar 62 i 2 balkon +8  namesten 58 000 ЕУР
Stan vo kuka od 85m2 so dvor i podrum 76 000 ЕУР
CENTAR PRIZEMJE PONOVA OPREMENA KUKJA 35m2 BALKON  PODRUM 29 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации