Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VILA OD 75M2 VO MAGAREVO

0 МКД

Се продава од: TONI 06 мар. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Битола
VILATA SE NAOGA NAD HOTELOT RIS RASPOLAGA SO NADVORESNO ZEMJISTE OD 750 M2 I VNATRESNA POVRSINA OD 75 M2.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации