Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BUK. LIVADI KUKA MOZE ZAMENA ZA STAN

52 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 20 јун. 10:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
К2072 NAJCENTAR GOREN KAT 113m2+PODRUM 50m2+DVOR 65 000 ЕУР
 SE IZDAVA REN OPREMEN STAN 2 SPALNI so se tosoci 350 ЕУР
C-219 CENTAR SE IZDAVA RENOVIRAN STAN LIFT 550 ЕУР
CENTAR NOV OPREMEN STAN 1KAT 2SPALNI PARKING 55 555 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Битола
К2095, СЕ ПРОДАВА ИЛИ МЕНУВА ЗА СТАН СО ВАША ДОПЛАТА, ВО БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПЛАНСКА КУЌА, ВЕРТИКАЛНА ПОДЕЛБА, СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ,
СУТЕРЕН КАКО ЕДНОСОБЕН СТАН = 39 М2,
ПРИЗЕМЈЕ ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА =48М2
И КАТ СО 3 СПАЛНИ И КУПАТИЛО = 52 М2
И ГОЛЕМ УРЕДЕН ДВОР ОД 223 М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
NAD CRN MOST ODRZANA KUKA 120M2 I DVOR 160M2 31 500 ЕУР
NOVI STANOVI VO OBLASTA SO DVE SPALNI 42 000 ЕУР
КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН 350 ЕУР
RENOVIRANA KUKA SO DVOR KAJ OU TODOR ANGELEVSKI 140 000 ЕУР
Кон почеток