Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR PRV KAT 66m2 SUTEREN 63 PVC AB PLOCA

42 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 14 фев. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
BUK LIV KAT 96m2 PRIZ.45m2 120m2 DVOR POSEBEN VLEZ 48 999 ЕУР
BORIMECKA 2 KUKI SO GOLEM DVOR MOZI I POSEBNO 80 000 ЕУР
ODRZAN TROSOBEN STAN 59+7+4m2 LIFT KLANICA 41 999 ЕУР
КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН 350 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
К2077, ЦЕНТАР, ПРВ КАТ ОД КУЌА СО ДВА СТАНА,
66 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА +
СУТЕРЕН ОД 63 М2 СО ИЗЛОГ И ПОСЕБЕН ВЛЕЗ,
СО АРМИРАНО БЕТОНСКА КОНСТРУКЦИЈА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
INVESTICIJA DO SIROK SOKAK 2 APARTMANI + TARASA 88 000 ЕУР
CENTAR ODRZAN STAN PRIZ.63+BALKON+PODRUM 2 SPALNI 51 000 ЕУР
NOVA BOLNICA DUPLEKS 50 40 8M2 3 SPALNI 2 KUPATILA 38 000 ЕУР
ODRZAN TROSOBEN STAN 59+7+4m2 LIFT KLANICA 41 999 ЕУР
Кон почеток