Оглас од претпријатие Објавени: мај 14 2022 10:17

Ekskluzivna ponuda na objekt vo srceto na Sirok Sokak

ЕУР

Објавени: мај 14 10:17
Прегледи: 1979
Се продава за цена од 700.000 евра, ексклузивен објект во срцето на широк сокак со 335 м2 корисна површина.
Информации во агенцијата Стрелец Битола, секој работен ден од 8,30 до 13,30 и попладне од 17 до 19,30, во сабота од 8,30 до 13 или на www.strelecnedviznosti.com 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 или на facebook agencija za nedviznosti strelec bitola
Опис на линк

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации