Македонски | Shqip | English |

К1717 KLANICA KUKA ZA RENOVIRANJE DVOR I POM OBJEK

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 03 јун. 12:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

18 500 ЕУР   24 000 ЕУР

Број на соби: 6
Адреса: КЛАНИЦА КАРПОПШ
Површина: 77 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Битола
К1717, КАРПОШ-КЛАНИЦА, КУЌА КОЈА МОЖЕ ДА СЕ РЕНОВИРА И ДА СЕ ЖИВЕЕ, СО НОВ ПОКРИВ И ОЛУЦИ, НОВА ВЛЕЗНА ВРАТА ВО ДВОРОТ, ПОСТОЕЧКИ ОБЈЕКТ НА МИРНА УЛИЦА, СО ПРИЗЕМЈЕ ОД 33 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА И КАТ ОД 40 М2 И ПОМОШЕН ОБЈЕКТ ОД 22 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА ДВОРНО МЕСТО 50М2, ЦЕЛАТА ПАРЦЕЛА 128М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток