Македонски | Shqip | English |

К1718 KLANICA KARPOS KUKA SO MOZNOST ZA GRADBA

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 03 јун. 12:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

13 500 ЕУР   19 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: КЛАНИЦА КАРПОШ
Површина: 31 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Дрва
Локација: Битола
К1718, КАРПОШ-КЛАНИЦА, МАЛА КУЌА КОЈА МОЖЕ ДА СЕ РЕНОВИРА И ДА СЕ ЖИВЕЕ, СО МОЖНОСТ ЗА ГРАДБА, ПОСТОЕЧКИ ОБЈЕКТ СО 31М2 КОРИСНА ПОВРШИНА И ПОДРУМ ОД 19 М2, ДВОРНО МЕСТО 40М2, СО МОЖНОСТ ЗА ГРАДБА НА ЦЕЛАТА ПАРЦЕЛА ВО ОСНОВА ОД 92 М2 И КАТНОСТ П+1
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток