Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

К2050 CRN MOST KUKA PODRUM +2 KATA DVOR GARAZA

60 667 ЕУР

72 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 14 фев. 17:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
JENI MAALE ODRZANA KUKA SO DVOR 39 000 EUR
JENI MALE SAMOSTOJNA KUKA 3 NIVOA PO 70M2 70 000 EUR
NIZOPOLE VIKEND KUKA 150M2 I DVOR 600M2 UREDENA 35 000 EUR
P365 SE IZDAVA OPREMEN STAN LIFT ZA PODOLG ROK 10 000 MKD
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
К2050, ЦРН МОСТ, ПЛАНСКА КУЌА, ОДРЖАНА, ВСЕЛЛИВА, ПОДРУМ,ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 56М2 КОРИСНА ПОВРШИНА НА СЕКОЕ НИВО, ДВОРНО МЕСТО ОД 150 М2 И ГАРАЖА 23 М2

ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MK 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
К2116 STARA KUKA 60М2 DVOR 280М2 OU STIV NAUMOV 32 000 EUR
JENI MAALE ODRZANA KUKA SO DVOR 39 000 EUR
LAVCI KARABINA DO REKA VO ZELENILO VODA STRUJA 6 900 EUR
JENI MAALE KUKA 64M2 MAL DVOR I POMOSNI PROSTORII 20 500 EUR
Кон почеток