Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

К2122 MESTO ZA KUKA SO RUSEVINA I DVOR ZA GRADBA

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 21 ноем. 17:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
PONOVA PLANSKA KUKA OD 180M2 VO ORIZARI, so dvor 65 000 ЕУР
POD PAZAROT 105+15+12M2 PETTI KAT 3 SPALNI 79 000 ЕУР
BORIMECKA 2 KUKI SO GOLEM DVOR MOZI I POSEBNO 80 000 ЕУР
PRV KAT OD KUKA 79+9+29М2+DVOR POSIROK CENTAR 52 900 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
К2122, ЦЕНТАР, РУШЕВИНА ОД КУЌА, ЦЕЛО МЕСТО 190 М2, ЗА ГРАДБА НА КУЌА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
IZDAVAM OPREMEN STAN SO 3 SPALNI, KAJ OFICERSKI 400 ЕУР
KOMPLETNO GOTOVA KUKA 250m2 DVOR 210m2 BRUSNICKA 120 000 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN OPREMEN STAN VO CENTAR 220 ЕУР
К1856 MALA NOVA KUKA 19+20+4+DVOR SO PARKING 26 000 ЕУР
Кон почеток