Оглас од претпријатие Објавени: мај 28 2022 10:28

Karabina so dvor na dva sprata vo Strcin

ЕУР

Објавени: мај 28 10:28
Прегледи: 1722
K2156, Стрчин, се продава куќа - покриена карабина, два ката по 106м2 со влез како во зграда + подрум + простор во поткровјето. Објектот е граден по сите стандарди со употреба на квалитетни материјали, со сопствена вода, струја, одвод. Цела парцела е 320 м2.
Информации во агенцијата Стрелец Битола, секој работен ден од 8,30 до 13,30 и попладне од 17 до 19,30, во сабота од 8,30 до 13 или на www.strelecnedviznosti.com 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 или на facebook agencija za nedviznosti strelec bitola

Опис на линк

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации