Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Се продава од: Никола Денес 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Се продава куќа на 2 спрата во Битола (2х60 м2 + визба 60 м2). Куќата се наоѓа на одлична локација во населбата Јени Маале на само 10 минути пешачење од Старата чаршија и Широк Сокак. Првиот спрат го сочинуваат ходник, 3 соби, кујна и купатило. Вториот спрат го сочинуваат 3 соби и поголем предпростор со излез на балкон.
Куќата е вселива веднаш.
Никола
070646045
Кон почеток