Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Се продава од: Јованка 22 ноем. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Куќа со двор, 230 м2
Куќата е со дневна, кујна, две спални соби и тоалет и плус една дополнителна просторија на приземје.
А во дворот има и шупа со две простории.
Баир, Битола
Има простор за преговарање за цената.
Јованка
076 355 636
Leaflet
Кон почеток