Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Се продава од: ЛЕНЧЕ 30 ноем. 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Кука,визби 50м2,прв кат 60м2,втор кат 65м2 и трет кат 75м2,две гаражи,двор 200м2,
ЛЕНЧЕ
 
074 600 237
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации