Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA UL BEOGRADSKA BITOLA

0 ЕУР

Се продава од: kuka 21 фев. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
PRODAVAM KUKA NA UL: BEOGRADSKA 90 m2, so DVORNO MESTO 190 m2, Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации