Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 70m2 so pomosni objekti vo Bitola

Се продава од: Bitola 14 окт. 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Битола
Се продава куќа со квадратура од 70м2 плус два помошни објекти со квадратура од 30м2, како и дворно место со квадратура од 900м2 кое што е легализирано.
Куќата се наојѓа во нас. Буковски Мост, на главна улица и пристапен пат
Цена по договор можна е и замена.
Кон почеток