Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka po povolna cena

22 000 ЕУР

Се продава од: Ljubica 20 јун. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Kukata se naoga vo blizina na osnovnoto uciliste Kole Kaninski vo Bitola.Kukata ima dvor.I ima prostor od 90 metri kvadratni i pomosni prostorii.
Ljubica
076964719
Leaflet
Кон почеток