Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Куќа Широк Сокак

170 000 ЕУР

Се продава од: Zoran 23 фев. 14:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Одлична куќа на 10 метри од Широк Сокак
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации