Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka so unikatna mestopolozba vo Bitola

0 ЕУР

Се продава од: Trajkovska 23 септ. 09:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Se prodava kuka na ul.Skoevska Bitola so unikatna mesto polozba kako vila bidejki ima parkiraliste od 300 m-2.Posebno kukata e na sredina vo 500 m-2 ne e lepenka ima 2 sprata po 140 m-2 namesteni za ziveenje so parno na peleti i prizemje od 90 m-2 so parno na drva sekoj sprat e zaseben kako mini zgrada odnosno kako stanovi so posebni vlezovi posebni satovi za voda i struja. Kukata e slikana od site cetiri strani i parkiralisteto pred kukata.Cenata e po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации