Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Се продава од: Живко 30 ноем. 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Се продава куќа (приземје +кат) веднаш вселива со инвентар во добра состојба. Површина по спрат окулу 65м2, гаража од 12м2 и мал двор.
Контакт Живко +49 176 7067 46 65. Може да ме контактирате и на вибер на истиот телефонски број.
e-mail: res.macedonia_berlin@yahoo.de
Живко
 
+4917670674665
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации