Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Bitola

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Алики Доо 29 ноем. 17:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Legalizirana
078237990
Алики Доо
Транспорт, меѓународна шпедиција , превозни услуги, фирми, ладилници.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Партизанска 87/11 Прикажи на мапата
047252339 047 252338
http://www.aliki.com.mk/index_files/mk/aliki.swf
Алики Доо
078237990
Leaflet

Алики Доо

2 Огласи во продавницата
IVECO STRALIS 450 - EURO 5 -420 8 ЕУР
Кон почеток