Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Bitola

49 000 ЕУР

Се продава од: Ceni Денес 05:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Se prodava kuka so vkupna povrsina 62m2
Supa 17m2
Dvor 222m2
Markica za 3 sprata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации