Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Centar na Bitola do crkvata Sv Petka

90 000 ЕУР

Се продава од: Славјанка 30 ноем. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Куќа на два спрата, 117 м2 корисна површина + 60 м2 двор.Куќата располага со 2 спални, 2 купатила и кујна + трпезарија. Изградена е 2003 година со 2 бетонски плочи - за надградба за уште 1 спрат со маркица. Куќата поседува електрични панели за греење. Модерно наместена.

Куќата се издава и под кирија.

Славјанка
 
38970311044
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации