Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO STRCIN

Се продава од: Цвета 03 дек. 08:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Се продава куќа на два спрата, плус гаража и визби.
Едниот спрат е опремен, додека вториот спрат не е во функција.
Секој спрат има по околу 100 квадрати, од кои на долниот кат има дневна соба, спална и купатило, додека вториот кат има дневна соба, 2 спални и купатило.
Цвета
072590269
Leaflet
Кон почеток