Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Се продава од: Sinisa Stankovski Денес 18:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Kukjata se naogja na odlicna lokacija, pozadi gimnazijata Taki Daskalot, vo blizina na metropolijata. Ima 2 sprata, po 90 m2 od sprat i deloven prostor na prviot sprat. Poseduva celosna dokumentacija i e vednas vselliva!
Za podetalni informacii na tel. 075/569-714 Pande
Sinisa Stankovski
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации