Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo strogi centar Bitola

0 ЕУР

Се продава од: Нада 26 окт. 21:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Се продава куќа,строги центар-Битола,
ул.„Стив Наумов“ 22
(помеѓу Премиер Центар и храм св.Константин и Елена)
П+1, 270 м2, 2x120 m2 по спрат и визба 30 м2, 8 соби, 2 кујни, 2 купатила, 7 ходници, греење може на струја, нафта, дрва, и други видови горива, посебни сатови за струја и вода за секој спрат, визбата 30 м2, двор 65м2, со куќно место П+2 додаток по околу 56 м2 површина, значи вкупно околу170 м2,веднаш вселива, два различни влеза од две спротивни страни, погодна и за разни деловни простории, канцеларии, аптеки, игротеки, продажен простор...-цена по договор 070385917
Нада
070385917
Leaflet
Кон почеток