Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Brusnicka naselba

0 МКД

Се продава од: vlade dimovski 22 ноем. 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Se prodava gradezno zemjiste idealno za vikendica ili kukja od 600m2 vo blizina na restoranot Ciflik.cena po dogovor
vlade dimovski
078371172
Кон почеток