Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRANA KUKA SO DVOR КAJ OU TRIFUN PANOVSKI

55 000 ЕУР

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 01 апр. 09:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN PETTI KAT POD PAZAROT 80 ЕУР
BUK LIV KAT 96m2 PRIZ.45m2 120m2 DVOR POSEBEN VLEZ 48 999 ЕУР
NOVA KUKA BAIR DVA STANA SO POSEBEN VLEZ 19 900 ЕУР
RENOVIRANA KUKA CENTAR SO MOZNOST ZA NADGRADBA 95 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
К2096, ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, РЕНОВИРАНА, НЕ ВСЕЛЕНА ПРИЗЕМНА КУЌА, ПОДРУМ 53 М2, ПРИЗЕМЈЕ 63 М2, СО УРЕДЕН ДВОР135 М2 И ГАРАЖА 20М2,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MK
070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
PAZAR SE IZDAVA KAT 60m2 ZA BIZNIS ILI ZIVEENJE 200 ЕУР
ZELENO PAZARCE RENOVIRANA KUKA 3 KATA GOLEM DVOR 88 000 ЕУР
D282 INDUSTRISKI 1200m2 DEL PROSTOR + 10000m2 DVOR 300 000 ЕУР
POD PAZAROT SE IZDAVA OPREMEN STAN 1 SPALNA LIFT 170 ЕУР
Кон почеток