Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава куќата

5 000 ЕУР

Се продава од: Љупчо 16 септ. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
За подетални информации, јавете се на дадениот број.
Љупчо
075818040
Leaflet
Кон почеток