Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sprat od kuka od 76m2 vo Bitola

30 000 ЕУР

Се продава од: darko 28 ноем. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Битола
hitno se prodava sprat od kuka od 76m2 + 15m2 letna kujna isto tolku i vizba + tarasa i mal dvor.se prodava samo prviot sprat ima poseben vlez
Leaflet
Кон почеток