Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Се продава од: Игор Денес 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Битола
Се продава вила со плац од 600 м2 во с.Бистрица Битола веднаш зад ресторанот на Кубурот . Куќата е приземје и спрат со документи ,има струја, приклучок кон водовод , тврда градба е ,I треба реновирање.Нема тоалет но има место оставено за тоалет.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации