Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na ulica 1 Maj vo Debar

0 МКД

Се продава од: Pocesta 17 септ. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Дебар
Ndërtim i ri i realizuar me materiale cilësore dhe sipërfaqe të mbrendshme të dobishme prej 300 m2 nga e cila:
- kati tokë me 70 m2 garazh/lokale ndihmëse;
- kati 1 me hyrje në sallon, 3 dhoma, kuzhinë, banjo dhe lavanderi;
- kati 2 me 3 dhoma flejtje, banjo dhe terracë panoramike.
Oborr ~ 800 m2
__________________________________________

Новоизградена куќа реализирана со квалитетни материјали и корисна внатрешна површина од 300 м2 од кои:
- приземје со 70 м2 гараж/помошни простории;
- 1 кат со влез во ходник, 3 соби, кујна, купатило и дегажман;
- 2 кат со 3 спални соби, купатило и голема панорамична тераса.
Двор ~ 800
Leaflet
Кон почеток