Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shtepi

Се продава од: tiron alili 25 ноем. 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Дебар
shitet shtepi ne lagjen venec 2 ne diber shtepia permban 9 dhoma 3 koridore 2 banjo 2 garazha cmimi sipas bisedes
tiron alili
070311747
Leaflet
Кон почеток