Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica kaj Debarsko ezero

0 ЕУР

Се продава од: Avni Duraku 13 јан. 10:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Дебар
Se prodava vikendica so kompletna dokumentacija kaj mesnosta Manastirec Debarsko ezero.
Avni Duraku
070241004
Leaflet
Кон почеток