Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nova kuka

149 000 ЕУР

Се продава од: Sabadin 27 авг. 10:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Локација
Делчево
Prodava se nova kasta v center delcevo
Za poveke iformaciji na tel:
WhatsApp Viber
+41765894021
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации