Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 60m2

5 000 ЕУР

Се продава од: Krystof 02 ноем. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Демир Хисар
Куќата за продажба. Прекрасна стара куќа лоцирана во селото Граиште. Може да биде место за живеење цела година или куќа за одмори. Вода и електрична енергија поврзана со куќата. 3 соби и визба!
Napisite mi poraka na whatsup, broj telefona: 00447901624357 ili e-posta: [email protected]
Leaflet
Кон почеток