Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Bogdanci

0 МКД

Се продава од: Tanja Peeva Денес 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Dvorno mesto - 850 m2
Garaza - 30 m2
Tanja Peeva
077492595
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации