Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Куќа со овоштарник, с. Николиќ, Дојран

28 000 ЕУР

Се продава од: oliver 14 окт. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Продавам куќа на плац од 2000 м2, со овоштарник во с. Николиќ, Дојран. Куќата е изградена во 2006 година, со придружен објект изграден во 2008 година. Во овоштраникот има насадено околу 70 родни дрва, од кои 20 Дојрански маслинки стари 10 години. Дополнително има и околу 50 украсни драва. Има спроведено капка систем, струја и вода. Плацот е ограден со ограда и со порта од ковано железо.
Leaflet
Кон почеток