Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Nov Dojran

Се продава од: Ilija Вчера 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka vila vo nov dojran so pgled na eseroto kujkata se prodava komplet so namestaj se novo dvorna povrsina 500m ...cenata e po dogovor .Kontakt...+4915156089435
Leaflet
Кон почеток