Објавени: мар. 24 2023 11:56

Kuka 520m2 so deloven prostor parking podrum garaza

Објавени: мар. 24 11:56
Прегледи: 534
Се Издава/Продава Куќа520м2
Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2
Стамбен простор за живеење 250m2
6 Апартмани со посебни струјомери и влезови.
Дворна површина 200м2.
Вкупна површина на плацот 550м2
Локација-ул. Моински пат б.б во близина на бивша касарна означено на мапата Вила Јован.
Погоден е за надрагдба за секаква намена има и надворешен покриен простор 75М2
Телефон за контакт 070218183 Јове
Цена по договор по видување на објектот
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
534
070218183

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации