Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 140m2 vo Gevgelija

25 000 ЕУР

Се продава од: Виолета 07 мај 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Се продава куќа во Гевгелија од 140 м2 и двор 150 м2. Цената е фиксна.
Виолета
075291311
Leaflet
Кон почеток