Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka so golemo dvorno mesto vo selo Miravci

26 000 ЕУР

30 000 ЕУР

Се продава од: Ацо 14 септ. 08:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Вкупна површина на земјиштето е 1500 квадрати. Куќата е со внатрешна површина од 104 квадрати и и целата внатрешност сега е реновирана. Има подрум и помошна просторија.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации