Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo blizina na plostadot vo Gevgelija

0 МКД

Се продава од: Goran Денес 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Se prodava itno kuka vo centarot na Gevgelija vo blizina na plostadot, gimnazijata Josi Broz Tito i hotel Jugo.
Kukata e na 2 sprati so podrum, potkrovje i dvorno mesto.
So site potrebni dokumenti.
Kontakt telefon 070218863
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации