Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gevgelija

0 МКД

Се продава од: .... 24 авг. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава енергетско ефикасна куќа,година на градба 2010/2011,пвц прозори и врати Комерлинк, буков паркет, мермер плочки, централен бојлер 180л со инсталација за соларна и парно и целосна инсталација за парно греење.
Куќата има 261м2 со 26м2 гаража и 360м2 дворно место со целосна изведба на атмосферска канализација.
Moжна замена за стан во Скопје со ваша доплата.
Вкупна површина на целиот плац 500м2 со целосна и чиста документација.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации