Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Novo izgradeni dve kuki

0 МКД

Се продава од: Luiza Вчера 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Lokacija kaj Kasarnata na kruzniot tek.
Mirna okolina
Postojat dva vleza za dvete kuki od koj za ednata kukja se vleguva i so kola a drygata kukja ima samo vlez za lugje.
Nov mebel i inventar ne koristen.
Se prodavaat zaedno.
Vkupnata povrshina e 240m2 na prvata kukja i 230 na vtorata.
Cenata e prifatliva i za poveke informacii obratete se na telefonskiot broj
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации