Објавени: дек. 06 2022 11:38

Se izdava kuka na Karaorman

Објавени: дек. 06 11:38
Прегледи: 596
Се издава апартман со површина од 85м2 и дворно место од 170м2 на Караорман со прекрасен поглед кон градот и со обезбеден паркинг простор.
Цената е 450 евра со вклучени сите трошоци.
За повеќе инфо на тел. 070/784-888
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации